Linnukasvatus

Eelsegud lindudele

Linnukasvatused erinevad vastavalt tootmise eesmärgist. Lindude liik ja tootmise tüüp defineerib erinevad nõuded söödalahenduses. Vilofossil on kogemused ja oskusteave, mis võimaldavad neid erivajadusi täita ning suurendada tootmise taset.

 

Midagi uut! Nokkimiskivi linnukasvatusele!

“PECKStone Poultry“- uue stiimulmaterjali kanadele, broileritele, hanedele ja kalkunitele.

PECKStone võimaldab rahuldada lindude loomuliku käitumuslikke vajadusi, läbi selle parandada lindude heaolu. Nokkimiskivi kasutamine teritab lindude nokkasid, samas aga vähenevad lindude vigastused, mis on põhjustatud teineteise nokkimisest.

Lisaks võimaldab "PECKStone Poultry" võimaldab lindudele individuaalset mikromineraalide, Ca, Mg ja Na tarbimist. Seega on toetatud  tervislik ainevahetus ning samal ajal saab tugevdatud luustiku ja sulestiku seisund.

Vitfoss pakub kolme tüüpi nokkimiskive. "PECKStone Poultry", mis on toodetud üksnes mineraalide baasil, mis seetõttu sobib kasutamiseks ka mahetootmises. "PECKStone Poultry Wheat" sisaldab palju täistera nisu ja seega on konsistents pehmem. See toode on peamiselt suunatud broileritele. “PECKStone Poultry Wheat Organic” võib kasutada mahetootmises.

Kõik kolm toodet on kvaliteetsed söödalisandid.

"PECKStone Poultry" on saadaval 10 kg kausina, samas "PECKStone Wheat" ja "PECKStone Poultry Wheat Organic" on saadaval 8 kg kausina.