Seakasvatus

Eelsegud emistele, nuumikutele, põrsastele

Eelsegud emistele

Tõud ja meetodeid mida kaasaegsed tehnoloogiad ja teadmised pakuvad on toonud kaasa märkimisväärse seakasvatuse  tõusu. Intensiivne tootmine nõuab loomadelt maksimumi, mis omakorda tõstab haiguste taseme ohtu. Selleks aga, et loom suudaks saavutada kõrge tootmistaseme on vajalik kõrge kvaliteetne sööt ja õige majandamine. Põllumajandustootja individuaalsetele vajadustele vastava söödakontseptsiooniga ning laialdase tootesortimendiga suudab Vilofoss  täita neid olulisi nõuded, mis on kaasaegses tootmises nii vajalikud.

Eelsegud nuumikutele

Professionaalse seakasvatuse tulipunktideks on jõudlus ja söödakulu tõhusus. Söödaplaani koostamisel tuleb silmas pidada väga mitmeid asjaolusid, sellised tegureid nagu näiteks rajatis ise,  geneetika, sugu ning söötmismeetod on elulise küsimusega. Nõuanded ning individuaallahendused on Vilofossi asjatundlikkuse tuumaks.

Eelsegud põrsastele

Põrsaste kasvatamine on edu saavutamise kõige kriitilisem osa. Kindlustamaks optimaalse ainevahetuse peab juba varakult kindlustama toimiva seedesüsteemi. Optimaalne koostis ning maitsev ja hea kohandatavusega sööt vastavalt põrsastele on väga olulised.

Selles valdkonnas on Vilofossil kõrgetasemeline asjatundlikkus nii praktikas farmitasandil kui ka söödastrateegias.